Ana sayfa Haberler

KAĞIT BARDAK GELİŞTİRME VE ÇALIŞTIRMA

Sertifika
Çin Ruian Mingyuan Machinery Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Ruian Mingyuan Machinery Co.,Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Makineleri iyi performans gösteriyor.

—— geoffrey

Mükemmel ürün!

—— manuel

Yüksek kaliteli üreticiler!

—— ashley

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
KAĞIT BARDAK GELİŞTİRME VE ÇALIŞTIRMA
hakkında en son şirket haberleri KAĞIT BARDAK GELİŞTİRME VE ÇALIŞTIRMA

KAĞIT BARDAK GELİŞTİRME VE ÇALIŞTIRMA

 

Bu makale, esas olarak, geliştirmeyi ve özel işleyişini tanıtmaktadır. kağıt bardak makinesi

 

Kağıt ambalajların icadından bu yana, Avrupa, Amerika, Japonya, Singapur ve diğer gelişmiş ülkelerde yaygın olarak tanıtılmakta ve kullanılmaktadır.Kağıt ürünleri, güzel görünüm ve yüksek sıcaklık dayanımı özelliklerine sahiptir.Toksik olmayan, tatsız, parçalanabilir ve kirlilik içermezler.Kağıt sofra takımı piyasaya girer girmez kendine has çekiciliği ile insanlar tarafından hızla kabul görmektedir.Kağıt bardaklar, çevre koruma çağının bir ürünüdür.Çevre, sağlık ve yaşam için endişe duymanın tarihsel eğiliminde,kağıt bardak makineleri yeşil ve çevre dostu kağıt bardak üretiminde uzmanlaşan şirketler, yatırım girişimcilerinin her geçen gün daha fazla ilgisini çekiyor.

 

 

Kağıt bardak makinesi geliştirmenin avantajları

(1) Kağıt kase makinesi tarafından üretilen kağıt bardaklar, kağıt ürünlerinin nem direnci, tazelik, sıcaklık duyarlılığı, görünürlük, sterilizasyon ve antisepsi gibi avantajlarını tamamen korur. Kağıt bardaklar mükemmel bir performansa sahiptir.Tek kullanımlık plastik bardaklarla karşılaştırıldığında, kağıt bardaklarda kullanılan kağıt malzemeler, işleme performansı, baskı performansı ve sanitasyon performansı açısından daha iyi performans gösterir.

(2) Geniş kağıt malzeme kaynağı nedeniyle, belirli mekanik özelliklere sahip seri üretim oluşturmak kolaydır.Kompozit işleme için kullanılabilir ve çeşitleri de çeşitlidir.

(3) Bu kağıt bardakların tekrar üretilemez doğası, kağıt bardakları tek kullanımlık plastik bardaklara kıyasla çok ucuz hale getirir.Ve kağıt bardaklar nispeten hafiftir, taşınması kolaydır ve geri dönüşümü kolaydır ve bu giderek daha fazla üretici tarafından memnuniyetle karşılanmaktadır.

 

Kağıt bardak makinesi geliştirme eğilimi

(1) Paketleme makinelerinin teknolojik içeriği her geçen gün artmaktadır.

(2) Kağıt bardak makineleri pazarı giderek tekelleşiyor.

(3) Kağıt bardak mekanik parçalarının üretiminde uzmanlaşma..

(4) Kağıt bardak makinesi çok işlevli ve çok işlevli gibi tek yüksek hızlı polarizasyona doğru hareket kağıt bardak makinesi ve tek fonksiyonlu yüksek hızlı kağıt bardak makinesi.

 

Kağıt bardak makinesinin kalitesi nasıl ayırt edilir

bazılarında kağıt bardak makineleri, bazı kağıt bardak üreticileri, düşük kağıt hamuru kalitesi nedeniyle bardağın daha beyaz görünmesini sağlamak için çok sayıda floresan beyazlatıcı madde ekler.Bu floresan madde hücreleri mutasyona uğratabilir ve vücuda girdikten sonra potansiyel bir kanserojen haline gelebilir.Ulusal yönetmeliklere göre, gıda kağıtlarında fosfor kullanımına izin verilmemektedir.

 

 

Kağıt bardak makinesinin çalışma süreci

1. Hazırlık çalışmaları tamamlandıktan sonra motor çalıştırılacağı zaman "Çalışıyor" diye bağırmalısınız.Motor herhangi bir yanıt vermeden çalıştırılabilir.

2. Makinenin çalışmasını dikkatle izleyin.

3. Yapıştırma alanında yapıştırma etkisini kontrol edin.

4. Normal çalışma sırasında, makine anormal bulunursa, önce fincan gövdesini kaldırın ve inceleme için kapatmadan önce son fincanın bitmesini bekleyin.

5. Makine beklenmedik bir şekilde uzun süre durdurulduğunda, tırtıklı parçaların yapıştırılıp yapıştırılmadığını kontrol etmek için büyük plakanın dördüncü ve beşinci parçaları çıkarılmalıdır.

6. kağıt bardak makinesi Operatör, normal üretim sırasında herhangi bir zamanda fincan ağzının, fincan gövdesinin ve fincan tabanının şekline dikkat etmelidir.

 

7. Personel çalışmaya konsantre olduğunda ve anormal bir ses olduğunu veya kabın tabanının iyi şekillenmediğini tespit ettiğinde, daha büyük kayıpları önlemek için incelemeyi derhal durdurmalıdır.

8. Operatörler üretim sürecinde ciddi sorumluluk almalı, kendi ürettikleri kapları her saat başı kaynar su ile test etmelidir.

9. Operatörü kağıt bardak makinesi kartonu kapatmadan önce paket sayısını kontrol etmelidir.

 

Yüksek hız hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizi takip edin kağıt bardak makinesi.

Pub Zaman : 2021-08-30 13:28:49 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Ruian Mingyuan Machinery Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. George

Tel: +8615157799231

Faks: 86-577-65567062

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

İLETİŞİM

Adres: Henghe Endüstri Parkı Feiyun Caddesi Ruian Şehri Zhejiang Eyaleti Çin

Fabrika adres:Henghe Endüstri Parkı Feiyun Caddesi Ruian Şehri Zhejiang Eyaleti Çin