Ana sayfa Haberler

KALIP KESİM MAKİNASI ONARIM VE BAKIMINI BİLİYOR MUSUNUZ?

Sertifika
Çin Ruian Mingyuan Machinery Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Ruian Mingyuan Machinery Co.,Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Makineleri iyi performans gösteriyor.

—— geoffrey

Mükemmel ürün!

—— manuel

Yüksek kaliteli üreticiler!

—— ashley

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
KALIP KESİM MAKİNASI ONARIM VE BAKIMINI BİLİYOR MUSUNUZ?
hakkında en son şirket haberleri KALIP KESİM MAKİNASI ONARIM VE BAKIMINI BİLİYOR MUSUNUZ?

Kalıp kesim makinesi, kartonu bıçak kalıbı ile belirli bir şekle sokan bir makinedir ve paketleme işlemi için önemli bir ekipmandır.Son yıllarda bilim ve teknolojinin gelişmesiyle birlikte,kalıp kesme makineleriyavaş yavaş otomasyona, zekaya ve çok işlevliliğe doğru gelişmiştir.O zaman, bakımında yaygın olarak görülen arızaların neler olduğunu biliyor musunuz?kalıp kesme makineleri?nasıl sürdürmeliyiz?kalıp kesme makinesi?

 

 

 

Kalıp kesme makinesi onarımı yaygın arızalar

 

1. Kalıp kesme girintisi yanlış: kalıp kesme ve baskı konumu hizalı değil, karton kurallara uygun değil, konum yazdırılan ürünle uyumlu değil, çalışma sırasında kağıt konumu tutarsız veya kağıt deforme olmuş, vb. Yanlış konumun nedeni.

Çözüm: Şablonu yeniden kalibre edin, baskı ve kalıp kesme ızgara konumlarını hizalayın ve kağıt besleme konumunun tutarlılığını sağlamak için kalıp kesme makinesinin konumlandırma kurallarını eşit şekilde ayarlayın.

 

2. Kalıbın kesici kenarı sadece kötü değil:kalıp kesme makinesikalitesiz, bıçak kenarı keskin değil ve kalıp kesimine uyarlanabilirlik zayıf, çelik bıçak ciddi şekilde aşınmış ve zamanında değiştirilemiyor, makine basıncı yeterli değil ve ped kağıdı işlem sırasında uygun şekilde tutulmuyor. operasyon Kalıp kesme kenarının nedeni.

Çözüm: Yeni bir bıçakla değiştirin, kalıp kesme basıncını kontrol edin ve arka kağıdı değiştirin.

 

3. Girinti net değil ve koyu bir çizgi var: koyu çizgi görünmemesi gereken girintiyi gösterir ve kızarmış çizgi bir karton kırılmasıdır.Bu iki durumun nedenleri, bakır tel altlık kağıdının kalınlığının doğru olmaması, tampon kağıdının çok yüksek veya çok düşük olmasıdır;basınç çok büyük veya çok küçük, ayar doğru değil;kağıt kalitesi iyi değil, vb.

Çözüm: Kalıp kesme makinesinin bakır tel yığınının kalınlığını yeniden ayarlayın, kalıp kesme makinesinin basıncını ayarlayın ve işleme göre en kaliteli kağıdı seçin.

 

4. Kalıp kesiminden sonra bıçak plakasının karton yapışması: Bunun nedenleri bıçak kenarının keskin olmaması, bıçak kenarının yeterince esnek olmaması ve kağıdın çok kalın olması, kalıp kesme sırasında aşırı basınca neden olmasıdır.

Çözüm: Kalıp kesme makinesinin bıçağının keskin olduğundan emin olun, geri tepme seviyesini ve kalıp kesme basıncını kontrol edin.

 

 

Kalıp kesme makinesinin bakım önlemleri

1. Operatörler toz ve temizliğe dikkat etmelidir.Gerçek üretimde, kartonu keserken büyük miktarda atık kağıt kenarları oluşacak ve fark edilmezse, zincir iletim kısmına, kalıp kesme parçasının hareketli platformuna ve bazı dönen hareketli parçalara girecek ve fotoelektrik algılama kafasını bloke edebilir, vb. Arızaya neden olabilir.Bu nedenle, önce kalıp kesme makinesinin gövdesinin temizliği yapılmalı ve ardından makine arızasız çalıştırılabilir.

 

2. Yağ değişimikalıp kesme makinesi.Kalıp kesme makinesinin ana eylemi, ana motorun kaydırma çubuğunu ve kasnağı çalıştırması ve ardından dört çift geçiş çubuğunu hareket ettirmek için harekete geçirmesidir.Yüksek hızlı çalışmalarda 6000 yaprak/saate ulaşabilir.İyi yağlama ve soğutma olmadan çok zahmetlidir.

 

 

nasıl kullanmalıyızkalıp kesme makinesidoğru şekilde?Bir sonraki makale size cevabı anlatıyor.

Pub Zaman : 2022-03-25 10:23:11 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Ruian Mingyuan Machinery Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. George

Tel: +8615157799231

Faks: 86-577-65567062

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

İLETİŞİM

Adres: Henghe Endüstri Parkı Feiyun Caddesi Ruian Şehri Zhejiang Eyaleti Çin

Fabrika adres:Henghe Endüstri Parkı Feiyun Caddesi Ruian Şehri Zhejiang Eyaleti Çin