Ana sayfa Haberler

ISI SHRİNK AMBALAJIN AVANTAJLARI NELERDİR?

Sertifika
Çin Ruian Mingyuan Machinery Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Ruian Mingyuan Machinery Co.,Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Makineleri iyi performans gösteriyor.

—— geoffrey

Mükemmel ürün!

—— manuel

Yüksek kaliteli üreticiler!

—— ashley

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
ISI SHRİNK AMBALAJIN AVANTAJLARI NELERDİR?
hakkında en son şirket haberleri ISI SHRİNK AMBALAJIN AVANTAJLARI NELERDİR?

Isıyla daralan filmin mükemmel performansı

 

Isıyla daralan film, üretim sürecinde gerilerek yönlendirilen ve kullanım sırasında ısıyla büzüşen termoplastik bir filmdir.Isıyla büzüşebilen filmin ilkesi, filmde depolanan yüksek elastik durumda uzunlamasına veya enine doğrultuda gerilmiş filmin enerjisinden ve iki yönlü veya tek yönlü germeden önce termoplastiklerin şekil üzerindeki hafıza etkisinden yararlanmaktır.Paketleme amacına ulaşmak için germeden önce şekli eski haline getirme işlevini kullanır.Isıyla daralan ambalaj,shrink sarma makinelerini kullanmak,çeşitli ürün türlerini paketlemek için kullanılabilen, emtia ambalajında ​​yaygın olarak kullanılan bir paketleme yöntemidir.Tüccarlar ve tüketiciler tarafından tercih edilen şeffaflık, kap, sızdırmazlık, nem geçirmez, basit işlem ve ekipman, düşük paketleme maliyeti ve çeşitli paketleme yöntemleri özelliklerine sahiptir.Üreticiler giderek artan bir şekilde farklılaştırılmış ürün rekabeti peşinde koşarken, gıda, içecek ve diğer tüketici gıdalarının ambalajlanması için ısıyla daralan film etiketleri pazarı hızla gelişmiştir.

 

Shrink film iyi bir film ambalaj malzemesidir, aşağıdaki avantajlara sahiptir.1. Güzel görünüm ve ürüne yakın, bu nedenle tüm farklı ürün ambalajları için uygun olan cilt ambalajı olarak da adlandırılır.2. İyi koruma.Isıyla daralan bir ambalaj poşetinde çeşitli ürünleri paketleyebilirsiniz.Bireysel küçük malların kaybını önlemek de müşterilerin taşıması için uygundur.3. Özellikle hassas aletlerin ve yüksek hassasiyetli elektronik bileşenlerin paketlenmesi için uygundur.4. Farklı reçineler ve formüller seçin.Farklı mekanik dayanımlar ve ısıyla daralan filmler üretebilir.Daha düşük mukavemetli ve daha düşük ağırlığa sahip iç ambalajlar için kullanılabilir ve ayrıca daha yüksek mukavemetli kaplar için mekanik ürünler, yapı malzemeleri için nakliye ambalajı (dış ambalaj) vb. için kullanılabilir. 5. İyi hırsızlık önleme performansı, çeşitli kaybı önlemek için büyük bir shrink film ile paketlenebilir.6.İyi stabilite, ürün ambalaj filmine düşmez.7. İyi şeffaflık, müşterilerin ürünleri seçmeleri için paketlenmiş ürünleri doğrudan görmelerini sağlar.8. İyi ekonomi, ısıyla daralan film ambalajı genellikle ucuz ve kalitelidir.

 

Isıyla daralan ambalaj üretimi ve uygulaması

 

Isıyla daralan ambalaj, çok umut verici bir ambalaj şeklidir.Şu anda, karton veya yarım palet kartonu tamamen değiştirmek için ısıyla daralan ambalajın kullanıldığı durumlar olmuştur.Ancak, mevcut yerel lojistik ortamının olgunlaşmamış olması nedeniyle, ısıyla daralan teknolojinin yurt içinde geliştirilmesinin önünde bazı engeller bulunmaktadır.Isıyla daralan ambalajın 3 ila 5 yıl içinde hızla gelişmesi bekleniyor.

 

Gıda endüstrisi, ısıyla daralan ambalaj için en büyük pazardır.Isıyla daralan film, çeşitli fast food, laktik asit gıdaları, içecekler, atıştırmalıklar, bira kutuları, çeşitli alkoller, tarım ve yan ürünler, kuru gıdalar, yerel spesiyaliteler vb. ambalajlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Gıda dışı alanlardaki uygulamalar da artmaktadır. etiketler ve kapaklar, contalar, elyaflar ve giysiler, aerosol ürünleri, spor malzemeleri, elektrikli ev aletleri, kozmetikler, ilaçlar, yağlar, deterjanlar, kırtasiye malzemeleri, oyuncaklar, büro malzemeleri, mutfak malzemeleri, günlük ihtiyaçlar, çeşitli eşyalar, inşaat malzemeleri vb. .

 

Shrink film sarma makinelerifarklı kategorilere göre farklı sınıflandırmalara sahiptir.Filmin farklılığına göre ikiye ayrılabilir.pefilmshrink sarma makinelerivepof shrink sarma makineleri.Makinenin boyutuna göre, sabit shrink film paketleme makinesine de ayrılabilir veelle tutulan shrink sarma makinesi.

Pub Zaman : 2022-03-24 11:12:27 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Ruian Mingyuan Machinery Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. George

Tel: +8615157799231

Faks: 86-577-65567062

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

İLETİŞİM

Adres: Henghe Endüstri Parkı Feiyun Caddesi Ruian Şehri Zhejiang Eyaleti Çin

Fabrika adres:Henghe Endüstri Parkı Feiyun Caddesi Ruian Şehri Zhejiang Eyaleti Çin